Verkoop energiecontracten moet eerlijk en transparant
Energie-Nederland betreurt het dat bij verkoop van energiecontracten misstanden bestaan. We keuren dit te allen tijde af. Energieleveranciers staan voor eerlijke en transparante verkoop. Daarbij kan en mag er nooit sprake zijn van sjoemelen, misleiden, of agressief gedrag.
Staatsecretaris Mona Keijzer van Economische Zaken en Klimaat heeft de energieleveranciers uitgenodigd voor een gesprek over de verkooptactieken. Energie-Nederland heeft de staatssecretaris inmiddels laten weten op de uitnodiging in te gaan. We laten dan graag zien welke stappen we zelf ondernemen om ervoor te zorgen dat verkoop op de juiste wijze gebeurt. Het gesprek zal begin volgend jaar plaatsvinden.

Inbreng Energie-Nederland hoorzitting en debat Tweede Kamer prijsplafond
9 november 2022
Blijf inzetten op uitrol congestiemanagement en invoeren verzwaren-tenzij tenders
9 november 2022
Reactie Energie-Nederland op de vijf belangrijkste maatregelen die de Europese Commissie voorstelt voor het herinrichten van de gasmarkt
8 november 2022
Energie-Nederland verwelkomt hulp aan klanten via prijsplafond
7 november 2022
Dag van het Klimaatakkoord & aanbieding routekaart waterstof
3 november 2022
KEV 2022; Een klein stapje de goede kant op, maar snel aanvullend beleid nodig om klimaatdoelen te behalen
3 november 2022
Energie-Nederland betreurt de uitspraak over Porthos
2 november 2022
Energie-Nederland ondertekent intentieverklaring “Samen schuldregelingen redden”
31 oktober 2022
Energie-Nederland is positief dat klanten minder snel kunnen worden afgesloten deze winter
25 oktober 2022
Verplicht publiek eigendom warmtenetten vertraagt warmtetransitie
20 oktober 2022
Reactie op voorstel Europese Commissie om in te grijpen in de gasmarkt
20 oktober 2022